nedelja 21.10.2018.
22:57

Vijera u velikom problemu.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Marsej je u poslednjoj utakmici desetog kola Lige 1 slavio u gostima protiv Nice rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu domaća ekipa je bila ta koja je diktirala ritam igre, izabranici Patrika Vijere su imali dve sjajne prilike preko Balotelija i Sen-Maksimana sredinom prvog dela igre.

Međutim, u 42. minutu stigala je kazna za promašaje.

Akciju je započeo Nemanja Radonjić koji je proigrao Sara po desnoj strani, da bi ovaj uposlio Morgana Sansona u srcu šesnaesterca.

Isti igrač je imao šansu da povisi prednost na početku drugog poluvremena, ali je onda Nica krenula u napad.

Prvo je Siprijen gađao pored desne stative, da bi zatim Dante iz vrlo teške situacije zatresao mrežu gola Mandande, ali sa spoljašne strane.

Do kraja meča, ekipa sa Azurne obale je krenula na sve ili ništa, ali to nije pomoglo domaćoj ekipi da izbegne poraz.

Radonjić je pred kraj meča dobio žuti karton.