Liga 1 - Radonjić starter, bez golova na "Velodromu"

subota 25.01.2020.
19:37

Srpski fudbaler je počeo meč, ali ga nije i završio na terenu.

Beta/AP Photo/Daniel Cole

U okviru 21. kola franuskog šampionata, Marsej je dočekao Anže, susret je okončan sa najnepopularnijih 0:0.

Nemanja Radonjić je meč počeo u startnih 11 domaćina, igrao je po levom krilu i upravo je on imao najveću šansu u prvom poluvremenu.

Igrao se 45. minut kada je pokupio dodavanje Benedeta, ali je iz dobre pozicije tukao tik pored leve stative protivničkog gola.

On je napustio igru u 76. minutu, zamenio ga je Kaui, da bi u istom minutu gosti stigli do prednosti, ali je gol Anžea ipak poništen zbog ofsajda.

Iako je Marsej bio daleko bolji rival, gosti su imali još jednu šansu u finišu da slave, igrao se 90. minut kada je Bobišon poslao loptu tik preko gola domaćina sa ivice kaznenog prostora.

Na kraju podela bodova, Marsej drugi sa 42 boda, sedam manje od lidera PSŽ, koji ima i utakmicu manje, ali i pet više od trećeplasiranog Rena.

Anže je sedmi sa 30 bodova nakon današnjeg remija.