Liga 1 - Po dva gola i isključenja u Nici, na kraju remi

nedelja 16.12.2018.
19:08

Uzbudljivo drugo poluvreme na Azurnoj obali.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

U nekompletnom 17. kolu francuske Lige 1, fudbaleri Nice odigrali su 1:1 na svom terenu protiv ekipe Sent Etjena.

I pored terenske inicijative domaće ekipe, oba tima su imala po jednu izglednu priliku u prvom poluvremenu, dok je sva akcija viđena u drugom delu meča.

Gosti su poveli u 53. minutu preko Loisa Dionija koji je prekinuo sjajan niz Beniteza od 650 minuta bez primljenog gola u Ligi 1.

Da sve bude gore po Nicu, Erel je dobio drugi žuti karton u 58. minutu, ali je sa igračem manje ostao i Sent Etjen pošto je četiri minuta kasnije to isto zaslužio i Salibur.

To kao da je pomoglo domaćoj ekipi da konsoliduje redove jer su u
81. minutu uspeli da ostanu neporaženi kadaje Vilan Siprijen bio precizan sa penala.

Les Melu je mogao da donese svojoj ekipi i ceo plen, ali je promašio prazan gol praktično sa nekoliko metara u 90. minutu meča