17:26

Popodnevne utakmice 28. kola Lige 1 obeležene crvenim kartonima.

twitter.com
twitter.com

Lil slavio na gostovanju sa 1:0 golom Pepea u završnici meča, Anžer izvukao neverovatan remi u nadoknadi vremena sa Monpeljeom 2:2, Tuluz rešio meč u dvadesetom minutu.

Monpelje je ugostio Anžer i odmah iz prvog napada domaći su stigli do prednosti već u trećem minutu.

Strelac je bio Delor na asistenciju Labordea, ovo je bio deseti gol francuskog napadača za Monpelje.

Ubrzo domaćini udvostručavaju svoju prednost preko Skerija u 16. minutu.

Posao im je olakšao igrač gostiju Mateo Pavlović koji je dobio crveni karton u 73. minutu.

Anžeru je nadu ipak vratio Fulđini golom u 80. minutu da bi golom u nadoknadi drugog poluvremena Baokena, gosti izjednačili meč.

Meč se završio rezultatom 2:2.

Petar Škuletić je ušao kao izmena u 65. minutu za domaći tim.

Sent Etjen je ugostio drugoplasiranu ekipu Lila.

Domaćini Subotić i ostatak ekipe se dobro držao pred naletima "Doga", ali Nikola Pepe golom u 87. minutu odneo tri boda u Lil.

Najtraženiji igrač Lige 1 je odlično iskoristio kontru u završnici i nadmudrio celokupnu odbranu domaćina.

Domaći su završili meč sa dva igrača manje pošto u nadoknadi vremena Debiši dobija drugi žuti karton a Kazri direktan crveni karton za veoma grub prekršaj.

Neven Subotić je odigrao celu utakmicu za Sent Etjen.

Tuluz je ugostio fenjeraša Gengan i slavio golom iz prvog poluvremena.

Strelac je bio Jaja Sanogo u 20. minutu, posao domaćina je umnogome olakšao crveni Kokoa krajem prvog poluvremena.

Monpelje - Anžer 2:2

Sent Etjen - Lil 0:1

Tuluz - Gengan 1:0