19:03

Ekipa Liona slavila je danas protiv Anžea u gostima.

EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Lion je danas ponovo uspeo da slavi u Ligi 1 i dokazao je da je onaj period slabe igre iza njih.

I dalje to nije na najvišem nivou, onom koji se očekuje od navijača, ali tri boda će se brojati sa današnje utakmice protiv Anžea u gostima i ništa više od toga.

Lion je držao loptu u svom posedu, ali najviše zahvaljujući činjenici da su domaći u 34. minutu ostali sa igračem manje.

Nisu u prvih 45 minuta gosti uspeli da stignu do pogotka, ali u drugih jesu. Uar je iskoristio dodavanje Depaja, poslao glavom loptu u mrežu za 0:1.

Do dupliranja prednosti gosti stižu nakon fantastičnog trka Dembelea, on je dodao do Depaja kojem nije bilo teško da postigne gol u 87. minutu.

Ipak, samo minut kasnije nadu domaćinu da može do boda donosi Lopez, ali je to bilo sve od njih na ovom meču.