nedelja 13.01.2019.
22:59

Trener Marseja Rudi Garsija će biti pod još većim pritiskom.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Francuska Liga 1 nam je u 20. kolu donela derbi Mediterana između Olimpika i Monaka, u Marseju nije bilo pobednika pošto se meč završio rezultatom 1:1.

Ekipa Rudija Garsija je bila pod velikim pritiskom zbog loših rezultata, ali to im nije smetalo da dođu do vođstva u 13. minutu kada je Maksim Lopez zatresao mrežu Benalja.

Pokušavao je Monako da stigne do gola domaće ekipe, ali bezuspešno sve do 38. minuta kada je Juri Tilemans precizno gađao u kaznenom prostoru i pogodio nebranjeni deo gola Olimpika.

U drugom poluvremenu Marsej je krenuo na sve ili ništa i umalo stigao do celog plena. Tovan je u 72. minutu postigao gol, ali on je poništen zbog faula u začetku akcije.

Rezultat se do kraja susreta nije menjao, a za Monako je od prvog minuta zaigrao Sesk Fabregas koji je ostavio sasvim dobar utisak.