17:11

Vrlo atraktivna utakmica, a domaćin je dva puta vodio, na kraju spašavao bod.

twitter.com
twitter.com

Strazbur je dočekao Kaen u okviru 17. kola francuske lige, a rezultat je bio 2:2 (2:1).

Domaćin nije uspeo da opravda ulogu favorita iako su vodili u dva navrata na ovom meču. Kaen se borio do samog kraja, a gostima je svaki bod važan. Strazbur je poveo već u 5. minutu preko Martineza i tada su već svi pomislili da će to biti nova bruka Kaena. Ipak, gosti su se brzo trgli i Fajr je iznednačio u 22. minutu. Koliko su loši ove sezone, pokazuje naredni momenat. Nije prošlo ni 60 sekundi, a Kaen je ponovo gubio. Motiba je ekspresno vratio prednost domaćinu, a do kraja poluvremena smo videli sigurnu igru Strazbura i izgledalo je kao da neće ponovo dozvoliti Kaenu da ugrozi njihov gol.

Drugo poluveme je nastavljeno na identičan način, sve do 80. minuta kada je Kaui šokirao sve na stadionu. Kaen je izjednačio, a gosti su imali još jednu priliku do kraja meča.

Strazbur je propustio šansu da se približi timovima koji se bore za poziciju koja vodi u Evropu. Kaen je osvojio vrlo važan bod, a ako ovako nastave da igraju do kraja sezone, sigurno će izboriti opstanak.

Srpski internacionalac Stefan Mitrović odigrao je čitav meč za domaću ekipu koju je predvodio kao kapiten na ovom meču.