subota 14.12.2019.
19:34

Srpskom internacionalcu trebalo samo jedno poluvreme za novi pogodak.

Beta/AP Photo/Daniel Cole

Mec prekinuo seriju gostiju, ali je zato Nemanja Radonjić nastavio svoju seriju pogodaka (1:1).

Prvo poluvreme je prošlo u ujednačenom ritmu na obe strane, Mec je tražio penal sredinom ovog dela igre, ali sudija nastavlja igru. Na drugoj strani Sanson je imao odličnu priliku, ali golman domaćina odlično reaguje.

Ipak smo videli gol samo pet minuta pre odlaska na pauzu, Opa Nget se najbolje snašao i pogodio za Mec u 40. minutu.

Mogla je biti i već prednost da je domaćin iskoristio penal u 53. minutu, ali rezervista Pele sjajno čita šut Dialoa te ostaje samo 1:0 za Mec.

Dvadesetak minuta pred kraj meča kreće potpuna ofanziva gostiju, Paje pogađa stativu, a onda Nemanja Radonjić postiže gol za izjednačenje u 71. minutu.

Rezervista Marseja nastavlja odličnu seriju, ovo mu je četvrti gol u poslednje pet utakmice.