Liga 1 - Marsej slavi, Vule Jovanović video gol Radonjića!

nedelja 08.12.2019.
22:57

Reprezentativac Srbije u sjajnoj formi.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Fudbaleri Olimpika ostvarili su pobedu u Marseju gde su savladali Bordo sa 3:1 u okviru 17. kola francuske Lige 1.

Nakon prilike na obe strane, gosti su uspeli da stignu do vođstva u 31. minutu.

Drugo poluvreme donelo nam je potpuni preokret.

Dva minuta po nastavku meča, Džordan Amavi je iskoristio odličan centaršut Pajea i doneo poravnanje svom timu, da bi ono pravo usledilo u 60. minutu.

U nastavku susreta je drastično opao ritam igre, pa je domaćin praktično rutinski priveo posao kraju i upisao svoju desetu pobedu u Ligi 1.

Konačan rezultat postavio je Nemanja Radonjić u drugom minutu nadoknade vremena. Bio je to njegov treći pogodak u poslednje četiri utakmica za francuski klub.

Čitav meč za ekipu Bordoa odigrao je srpski internacionalac Vukašin Jovanović, dok je Radonjić ponovo ušao sa klupe u 64. minutu zamenivši Žermena u postavi Marseja.