nedelja 02.11.2014.
23:17

Lider francuskog šampionata je večeras na "Velodromu" pobedom nad Lansom izvojevao deveti trijumf u sezoni i tako dodatno umakao svojim pratiocima.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Marsej je brzo poveo. Igrao se deseti minut meča kada Nikola N'Kulu trese mrežu gostiju.

Lans na isteku pola sata igre poravnava preko Gilamea i rezultat 1:1 biće na snazi do 60-og minuta.

Ekipa Marsela Bjelse vraća prednost golom Tuvana kome je asitirao Žinjak.

Poslednjih 15-ak minuta domaći su igrali sa igračem manje na terenu zbog dva žuta kartona Romaa, ali su uprkos tome uspeli da sačuvaju vođstvo i upišu nova tri boda koja ih učvršćuju na čelu tabele.

Nešto ranije Bordo je bio bolji od Tuluza kod kuće, dobio sa 2:1, jedini gol za goste postigao je Aleksandar Pešić, pored njega svih 90 minuta na treenu proveli su Pavle Ninkov  Uroš Spajić.

U prvom meču 12. kola nedlajenog programa Nant i Ren su podelili bodove.