Liga 1 - Ludnica u Bordou, pet golova i preokret "Lavova", Vule pocrveneo!

petak 26.04.2019.
22:38

Sjajan meč smo videli na jugozapadu Francuske.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Fudbaleri Olimpika iz Liona ostvarili su pobedu u Bordou gde su slavili protiv domaćina sa 3:2.

Utakmica puna uzbuđenja počela je vođstvom gostiju u 14. minutu kada je Memfis Depaj matirao Kostila.

Odgovor je ubrzo usledio, pa je Bordo do odlaska na odmor uspeo da preokrene rezultat golovima Džimija Brijana u 34. i Nikolasa De Previla četiri minuta kasnije.

Krenuli su "Lavovi" od početka drugog dela meča na sve ili ništa i za to su bili nagrađeni pobedom.

Maksvel Korne je u 67. minutu poravnao rezultat, a veoma je bitan bio i detalj iz 73. minuta kada je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta.

Igrača više je na najbolji način iskoristio Musa Dembele koji je u 85. minutu rešio pitanje pobednika na ovom meču.