petak 11.09.2020.
22:59

Bez golova na "Matmut Atlantiku".

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Fudbaleri Bordoa dočekali su Olimpik Lion u trećem kolu francuskog šampionata, susret je okonačan bez pobednika, sa najnepopularnijih 0:0.

Lion je bio apsolutno dominantan, ali to nije uspeo da materlijalizuje.

Prvu dobru priliku zabeležili su u 65. minutu, ali je Tijago Mendeš tukao pored gola.

Najbolju priliku na utakmici propustio je Husem Auaru u 83. minutu, kada je pogodio stativu iz dobre pozicije.

Do kraja nije bilo promene rezultata, peti bod Bordoa ove sezone, Lion ima jedan manje, ali i utakmicu manje od "Žirondinaca".

Valja napomenuti i da je Vukašin Jovanović presedeo meč na klupi domaćina, dok su sa druge strane igrali Memfis Depaj i pomenuti Auar, iako se piše da su na izlaznim vratima kluba. Holanđanin se navodno i dogovorio sa Barselonom, Francuza na sve načine pokušava da dovede Arsenal, ali ga prate i Juventus i Mančester siti.