Liga 1 - Lion slavio, Mitrovićev Strazbur u crnoj seriji, sada je jasno zašto Kuman hoće Depaja

nedelja 18.10.2020.
15:03

Domaćin izgubio u utakmici sa pet golova.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Strazbur u lošoj formi, šesti poraz u sedam odigranih kola znači da su Mitrović i saigrači na samo bod od dna. Lion slavio predvođen Depajem sa 3:2.

Lion je već do 42. minuta imao vođstvo od 3:0.

Depaj je zabeležio het-trik u asistencijama, prva je bila za Kadeverea u 12. minutu potom je Ekambi povećao na 2:0 u 25. minutu da bi Kamerunac ponovo pogodio u 42. minutu.

Strazbur je uspeo da postigne utešni gol u prvom delu igre, Dialo smanjuje na 3:1 u 44. minutu.

Domaćin je bio dosta bolji u drugom delu igre, Aholou smanjuje na 3:2 desetak minuta po povratku na teren.

Ipak do boda ili preokreta se nije moglo, Lion nosi sva tri boda sa gostovanja. Iako nije dao gol, heroj je trostruki asistent Memfis Depaj, pa je sada prilično jasno zašto ga i Ronald Kuman vidi na poziciji "lažne devetke"...

Da li ste spremni za celodnevni spektakl?!