Liga 1 - Lil ispustio pobedu u nadoknadi, Anže jedini slavio u gostima

Anže je slavio na gostovanju u Kaenu rezultatom 0:2 (0:0).

Poveli su nakon četiri minuta igre u drugom poluvremenu, strelac je bio Ekambi.

Konačan rezultat postavio je Fulgini u 59. minutu.

Gengam je dočekao Ren, nakon 90 minuta bilo je 2:0 (0:0) za domaćina.

Poveli su u 57. minutu preko Dijaloa, da bi u 89. minutu sve dileme o pitanju pobednika otklonio iskusni Džimi Brijan.

Lil nije uspeo da slavi na svom stadionu protiv Troe, na kraju je bilo 2:2 (1:1).

Gosti su poveli već u trećem minutu strelac je bio Darbion, ali je domaćin poravnao samo devet minuta kasnije prek Luiza Arauha.

U nastavku, Lil dolazi do preokreta u 74. minutu preko Mendeša, ali je Amadu u prvom minutu sudijske nadoknade napravio veliku grešku, skrivio je jedanaesterac i dobio direktan crveni karton.

Gosti su najstrožu kaznu iskoristili i golom Nijanea došli do boda.

Sent Etjen je na "Žofri-Žišardu" posle preokreta slavio sa 3:1 (0:1) protiv Meca.

Gosti su nakon 45 minuta vodili golom Dianjea, koji je Rufijea savladao u 21. minutu.

Pažo je poravnao u 74. minutu, a preokret je domaćinu doneo Kafu autogolom u 85. minutu susreta.

Sve dileme o pitanju pobednika otklonio je Maiga u četvrtom minutu nadoknade.

Tuluz je slavio na "Munisipalu" sa minimalnih 1:0  (1:0) protiv Amjena.

Strelac pobedonosnog gola bio je Delor u 40. minutu susreta.