Liga 1: Kazri produbio agoniju Marseja, Subotić standardan, Radonjić kasno dobio šansu

sreda 16.01.2019.
23:50

Fudbaleri Sent Etjena slavili su nakon preokreta na svom stadionu.

asse.fr
asse.fr

U okviru zaostalog 17. kola francuskog šampionata, Sent Etjen je na svom "Žofri Žišar" stadionu slavio sa 2:1 (0:1) protiv Olimpik Marseja.

Poveli su gosti sa "Velodroma" u 16. minutu, strelac je bio bivši vezista Rome Kevin Strotman.

Otišlo se na odmor sa 0:1, da bi nakon 15ak minuta igre u nastavku Vabi Kazri sa kreča poravnao rezultat.

U 88. minutu, potpuni šok za goste, bivši fudbaler Sanderlenda i Rena Kazri, u svom stilu postiže pogodak za 2:1 u korist "Zelenih", sjajno je tukao Tunižanin sa ivice kaznenog prostora i tako preokrenuo rezultat.

U 90. minutu je trener gostiju Rudi Garsija na teren uveo i bivšeg fudbalera Crvene zvezde Nemanju Radonjića, ali je bilo kasno, Sent Etjen je zadržao prednost i upisao nova tri boda.

U pobedničkoj ekipi je na terenu od prvog do poslednjeg minuta bio i srpski internacionalac Neven Subotić.

Sent Etjen sada treći na tabeli sa 36 bodova, osam više od večerašnjeg rivala, koji i po deveti put zaredom, u svim takmičenjima, nije uspeo da slavi.

Nešto ranije odigrana su još četiri susreta, više o njima OVDE.