sreda 25.09.2019.
22:55

Šampion je pao!

EPA-EFE/YOAN VALAT

Sjajan meč smo videli večeras na Parku prinčeva gde je Rem napravio veliko iznenađenje savladavši Pari Sen Žermen rezultatom 2:0 u sedmom kolu francuske Lige 1.

Parižani su dobro otvorili meč i zapretili preko Paredesa i Nejmara, ali sve je palo u vodu u 29. minutu.

Usledila je prava opsada gola reprezentativca Srbije Predraga Rajkovića koji ipak nije imao toliko mnogo posla kako se moglo očekivati.

Rem je zamalo dobio i penal, ali je arbitar Letesijer nakon odgledanog VAR snimka odlučio da igranje rukom nije bilo namerno.

Dobio je Rajković žuti karton u finišu susreta, ali to nije omelo fudbale Rema da ostvare neverovatnu pobedu i sruše aktuelnog višestrukog prvaka Francuske na veličanstven način.

I ne samo to, Rem je stigao do drugog gola u četvrtom minutu nadoknade preko Bulaja Dije i tako zapečatio sudbinu fudbalera Pari Sen Žermena koji su na domaćem terenu izgubili prvi put nakon 22 utakmice.