Liga 1 - Kaen u devetom minutu nadoknade do pobede

utorak 18.12.2018.
22:08

Nema sumnje da je ovo jedna od najkasnije postignutih golova u francuskom šampionatu.

twitter.com
twitter.com

Kaen je u utakmici 18. kola Lige 1 dočekao ekipu Tuluza, domaćin je pogotkom duboko u nadoknadi upisao tri boda, na kraju su slavili sa 2:1 (1:1).

Poveli su u 18. minuut, strelac je na asistenciju Krivelija bio Kaui.

Do odlaska na odmor Tuluz poravnava, strelac je sa kreča u 44. minutu bio Maks Gradel.

U nastavku nekoliko dobrih prilika za domaćina, ali je odlično branio Rejne, da bi u šestom minutu nadoknade, nakon jednog kontakta u kaznenom prostoru gostiju glavni arbitar odlučio da pogleda snimak, nakon čega je odlučio da dosudi jedanaesterac u korist Kaena.

Odgovornost je preuzeo Fažr, koji pogađa za 2:1 i pobedu Kaena u 99. minutu utakmice.

Kaen nakon treće pobede ove sezone 16. na tabeli sa 17 bodova, Tuluz odmah ispred sa bodovm više.