nedelja 11.11.2018.
17:46

Utakmica sa vrlo malo prilika za postizanje gola.

EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG

Bordo je dočekao Kaen, svi su mislili da će biti pitanje samo koliko će golova postići domaćin, ali odrana gostujućeg tima je izdržala do kraja i uspela da ne primi gol. Rezultat ove utakmice je 0:0.

Bordo je upao u malu krizu rezultata, i Kaen je bio idealan protivnik da se pobedom vrate u dobru formu. Ipak, domaćin je pokušavao konstantnim napadima, ali je golman Samba bio izuzetan na ovom meču.

Domaćin je krenuo dosta agresivno u prvoh 45 minuta. Očekivali su da će tada slomiti goste i onda u drugom poluvremenu zatvoriti prilaze svom golu. Ipak, plan nije uspeo. Kaen se nekako odbranio u prvom poluvremenu, a nakon pauze, Bordo izgleda da nije imao snage za nove nalete. Očigledno su bili preumorni igrači ovog tima koji su igrali i meč u Ligi Evrope sa Zenitom, a to je bilo pre samo tri dana.

Drugo poluvreme je bilo prilično nezanimljivo i Kaen je uspeo na kraju da dođe do boda koji ih makar trenutno stavlja na 17. poziciju, "tačno iznad crte".