Liga 1 - I Francuzi 'bojkotovali' subotu

• 31. avgust 2013.

• 22:11

Odigrano je još pet utakmica četvrtog kola francuske Lige 1 u kojima srpski internacionalci i njihovi klubovi nisu imali mnogo sreće. Spajićev i Ninkovljev Tuluz pao na Korzici, Đorđevićevom Nantu bod protiv Remsa.

Srpski internacionalci koji brane boje francuskih klubova ne mogu se pohvaliti uspešnim partijama u četvrtom kolu Lige 1.

Tuluz je nakon remija sa Monakom poražen od strane Bastije rezultatom 2:1 a srpski internacionalci Uroš Spajić i Pavle Ninkov nisu se proslavili na tom meču. Spajić je prinudno igrao i na desnom beku dok je Ninkov morao van igre u 52. minutu kao žrtva taktičkih zamisli trenera.

Nakon drugog poraza u četiri kola Tuluz ostaje zakovan za dno tabele sa samo dva boda pa nema sumnje da Spajića i Ninkova očekuje naporna sezone u kojoj bi njihov tim mogao da se bori za opstanak.

Ni Nant Filipa Đorđevića nije bio bolje sreće. Povratnik u Ligu 1 remizirao je bez golova a Đorđević je na terenu proveo svih 90 minuta.