• 21. april 2013.

• 19:14

Sošo i Bordo podelili bodove, Nansi siguran protiv Evijana, Lorijen pobedio Tuluz.

U mečevima 33. kola francuske Lige 1 nije bilo većih iznenađenja.

Sošo i Bordo su u izuzetno uzbudljivoj utakmici podelili bodove, igravši rezultatom 2:2.

Prvi su u vođstvo došli domaćini kada je Budebuz iskoristio jedanaestarc u 34. minutu utakmice. Marijano izjednačava rezultat u 51. minutu. Prednost Sošou zatim donosi Bakambu, a konačan rezultat postavlja u 79. minutu Diabate.

Nansi je lako pobedio Evijan našeg Miloša Ninkovića, rezultatom 3:1. Golove za domaćina su postigli Alu Efolou u 21, Mukanđo u 65. i 80. minutu. Jedini gol za Evijan je postigao Kalifa u 34. minutu utakmice.

Lorijen je uspeo da dođe do sva tri boda protiv ekipe Tuluza rezultatom 1:0, a jedini gol za goste je postigao Aladijer.