Leverkuzen konačno pobedio!

nedelja 13.03.2016.
17:25

Fudbaleri Leverkuzena prekinuli su veliki niz bez pobede (poslednja četiri meča osvojili su samo 1 bod), danas su slavili pred svojim gledaocima sa 1:0.

Beta/Guido Kirchner/dpa via AP

Jako loš je bio Bajer Leverkuzen u poslednjih nekoliko kola Bundeslige, nakon tri poraza u prošlom kolu su zabeležili nerešen rezultat, da bi danas konačno pobedili.

Stradao je Hamburg rezultatom 1:0, iako Leverkuzen nije izgledao kao toliko bolja ekipa od gostiju u ovom meču.

Jedini gol koji smo videli danas bio je veoma čudan, Bajer je stigao do prednosti u 18. minutu autogolom Ekdala koji je na bizaran način prevario svog golmana.

U drugom poluvremenu gosti su mogli do izjednačenja da je Rundevs uspeo da postigne gol iz jedne od dve dobre prilike koliko je imao, ali promene rezultata nije bilo.

Gojko Kačar danas nije igrao, ceo meč je presedeo na klupi Hamburga.