15:02

Premijerni meč 9. kola španske Primere završen je bez pobednika.

Sportske.net

Hetafe je bio za nijansu opasniji rival danas u Valensiji, ali u Madrid nosi 'samo' bod.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, tačnije jeste jedan, ali je pogodak veziste gostiju Ahmata Didjua poništen zbog ofsajda.

Mreže su mirovale do 58. minuta, kada su gosti iz prestonice poveli. kala je pogodi stativu posle gužve pred golom domaćin nakon kornera, a u nastavku akcije posle jeden slabo izbačene lopte, Fejsal Fažr hvata volej sa oko 25 metara od protivničkog gola i treže mrežu.

Međutim, odgovor Levantea je usledio pose samo tri-ćetiri minuta.

Morales je krunisao jednu veoma lepu akciju svog tima, nije mu bilo teško da poravna kada ga je Luna spojio s golom.

Do kraja nije bilo većih uzbuđenja, ostalo je 1:1, rezultatom će na osnovu viđeno na terenu biti zadovoljniji Levante.

Hetafe je ovim bodom na neko vreme preskočio Espanjol i trenutno je 13. na tabeli, Levante je stepenik iznad sa dva boda više.