Levante dokazao koji je to rezultat najopasniji

nedelja 29.10.2017.
20:21

U utakmici 10. kola španske Primere, Eibar je ugostio ekipu Levantea.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Nakon 90 minuta utakmice u Eibaru nije bilo pobednika, susret je okončan rezultatom 2:2 (0:2).

Gosti su poveli u 35. minutu preko Moralesa, ali se čini da je fudbaler Levantea bio u ofsajd poziciji, pre nego što je naterao Marka Dmitrovića da vadi loptu iz mreže.

Ipak, samo dva minuta kasnije, nije bilo nikakve dileme oko gola, Levante dolazi do 0:2, strelac je Bardi na asistenciju Moralesa. Za samo dva minuta, gosti su stekli veliku prednost.

Ipak, nakon šest minuta igre u nastavku Eibar dolazi do gol, Arbilja je pogodio za 1:2.

Igrao se 74. minutu, kada domaćin dolazi i do izjednačnje, strelac je bio Čarls.

U nastavku nije bilo promene rezultata, Levante je tako ispustio solidnu prednost iz prvog poluvremena, ali znate kako kažu "2:0 je najopasniji rezultat".

Nakon ovog remija Levante je na 11. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je sa četiri manje Eibar tik iznad zone ispadanja.