Lester pobedio Siti, pa se obrukao sa Vest Hemom, novi poraz VBA

nedelja 04.10.2020.
15:01

Odigrane su dve utakmice četvrtog kola Premijer lige.

EPA-EFE/Glyn Kirk/NMC/Pool

Nakon maksimalnih devet bodova na startu i velike pobede nad Sitijem, Lester je danas razočarao na svom King Paueru, pošto je Vest Hem slavio rezultatom 3:0. U drugom popodnevnom meču Sautempton je savladao VBA - 2:0.

Ko bi rekao da bi Lester nakon 5:2 na Etihadu, mogao da ne postigne nijedan gol Vest Hemu? Upravo se to desilo danas, pošto su "Čekićari" razbili "Lisice" golovima Antonija, Fornalsa i Bouvena.

Već u 14. minutu, Kresvel je upisao prvu asistenciju za Antonija koji pogađa za 0:1.

U 34. minutu ponovo je asistent Kresvel, ovaj put pogađa Pablo Fornals - 0:2.

Pokušao je Brendan Rodžers izmenama da promeni igru, ušao je novajlija Under i Ihenačo, ali su domaći ostali bezidejni.

U 83. minutu, Fornals je ovaj put asistent, a strelac je Bouven za ogromnih 0:3.

Lester je u nadoknadi vremena uspeo da postigne pogodak preko Barnsa, ali je on poništen zbog ofsajda i asistencije VARa.

U drugom meču, na Sent Meriju, Sautempton je opravdao ulogu favorita i pobedio VBA.

Strelci za Soton bili su Đenepo u 41. i Romeu u 69. minutu za drugu pobedu Sautemptona, dok je VBA ostao sa samo jednim osvojenim bodom.

U poraženom timu, naš Branislav Ivanović je čitav meč presedeo na klupi.