Legija jesenji prvak, sjajni Radović, Ljuboja opet dao gol!

• 02. decembar 2012.

• 23:49

• Izvor: Sportske.net, SEM

Fudbaleri poljske Legije jesenji su šampioni Ekstraklase a među onima koji su najviše doprineli velikom uspehu i ostvarenju zacrtanog cilja za ovu sezonu, svakako su i srpski internacionalci Miroslav Radović i Danijel Ljuboja.

Legija je u meču 14. kola savladala Ruh sa 3:0 i na taj način pobegla je drugoplasiranom Lehu sedam bodova pred poslednje kolo. Dva pogotka za tim iz Varšave postigao je Kosecki (29. i 64. minut), dok je treći bio delo Danijela Ljuboje koji je u 73. minutu postavio konačan rezultat.

Radović
je pružio najbolju partiju u ovoj polusezoni i proglašen je za igrača utakmice.

On je na ovom duelu bio pravi poslovođa na terenu, a lopte je velikodušno delio saigračima koji su mu se pritom zahvaljivali golovima. Imao je i nekoliko šuteva ka golu gostiju ali nije imao sreće da se upiše u strelce.

Legiju 7. decembra očekuje gostovanje Slasku i to će biti poslednja utakmica koju će Radović i Ljuboja odigrati pred zimsku pauzu.