LE: Slovan ne može bez Sume, pobede Splićana i Podgoričana

četvrtak 13.07.2017.
22:57

Prve utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, izdvajamo pobede Mladosti iz Podgorice, Hajduka iz Splita i poraz Slovana Bratislave.

EPA/CHRISTIAN BRUNA

Slovan iz Bratislave je danas poražen na svom terenu od Lingbija rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Kjaer u 75. minutu meča.

Tim našeg Ivana Vukomanovića je bio bolji danas, stvorili su više šansi, ali jednostavno nisu imali sreće da makar zadrže 0:0.

Igrali su Sekulić, Čavrić i Rundić čitav meč, Damnjanović je presedeo na klupi. I nekadašnji igrač Crvene zvezde, Vukan Savićević, je odigrao svih 90 minuta za Slovan, ali u timu nije bilo Sejdube Sume.

Hajduk je uspeo da slavi na svom terenu protiv Levskog u balkanskom derbiju, Mladost iz Podgorice je golom Krkotića savladala Šturm iz Graca u gostima na veliko iznenađenje svih, a Osijek je uspeo da savlada Lucern.

Pogledajte način na koji su Podgoričani uspeli da stignu do pobede.

Željezničar je odigrao 0:0 protiv AIK-a iz Stokholma. Evo i svih rezultata:

Slovan - Lingbi 0:1
Hajduk Split - Levski 1:0
Šturm Grac - Mladost Podgorica 0:1
Trenčin - Jehuda 1:1
Aberdin - Široki Brijeg 1:1
Kork Siti - AEK Larnaka 0:1
Osijek - Lucern 2:0