LE - Silna Sevilja, sudija oštetio Napoli!

• 07. maj 2015.

• 22:58

Sevilja je pobedila slabu Fiorentinu, napoli žestoko oštećen protiv Dnjepra!

Velika pobeda Sevilje i nerešen ishod Napolija pred revanš mečeve Lige Evrope.

Napoli na svom terenu nije uspeo da savlada Dnjepar koji je odolevao, ali nije uspeo da sačuva svoju mrežu u ovom meču pošto je nakon prekida gol postigao Lopez nakon kornera koji je izveo Insinje. Ipak, do kraja je uspeo da postigne zlata vredan pogodak preko Seljezniova, gola koji je bio iz očiglednog ofsajda.

Italijanska ekipa je danas bila dosta bolja, imali su više prilika za postizanje gola, šanse su se ređale ispred odličnog golmana Bojka, a jedini koji je uspeo da postigne gol danas za Napoli bio je pomenuti zadnji vezni, David Lopez.

Dnjepar je imao samo jednu priliku na ovom meču preko Kankave sredinom prvog dela igre, ali je Anduhar uspeo da izađe kao pobednik. Ipak, uspeli su da u 81. minutu nakon asistencije Fedeckog da postignu taj gol, koji je sudija video kao regularan.

Na drugoj strani Iguain nekoliko puta, Insinje, Kaljehon, niko od njih nije uspeo da savlada golmana Dnjepra.

Dakle, gosti mnogo zadovoljniji, Napoli žali za prilikama večeras, ali i za sudijskom greškom.

Italy Soccer Europa League

U drugom meču potpuna dominacija odlične Sevilje.

Prema prikazanoj igri u ovom trenutku ova ekipa spada u najvećeg favorita za osvajanje Lige Evrope, omiljenog njihovog takmičenja.

Danas su slavili protiv Fiorentine od koje se očekivao malo bolji otpor, na kraju je bilo ubedljivih 3:0 uz golove Vidala (2) i Gameira.

Fiorentina je imala svoje šanse koje nije iskoristila, uglavnom su one bile u prvom poluvremenu, dok su na drugoj strani sjajni Vidal i Gameiro pokazali sav svoj našadački potencijal i na kraju su doneli sasvim zasluženu pobedu ekipi Sevilje.

Naš Nenad Tomović je igrao samo u prvom poluvremenu, najverovatnije zbog povrede nije igrao u drugom.