LE: Loše vesti iz Kelna, devet timova u nokaut fazi

četvrtak 23.11.2017.
20:56

U okviru LE, u terminu od 19 sati odigrano je više od pola duela petog kola, devet timova obezbedilo je plasman u narednu fazu.

Epa/Joerg Schueler

U okviru grupe H, u kojoj se nalazi i Crvena Zvezda, nemački Keln je vezao drugi trijumf, slavili su na svom terenu protiv favorizovanog Arsenala sa 1:0 (0:0).

U prvih 45 minuta gosti su bili daleko bolji rival, ali nisu uspevali da iskoriste svoje prilike pred golom Tima Horna.

U nastavku, "Tobdžije" su skrivile jedanaesterac, a siguran sa kreča bio je Žirasi, "Jarčevi" su poveli.

Arsenal kao da nije bio previše motivisan u nastavku da dođe do poravnanja, a situacija iz Borisova dovela je do toga da uprkos porazu obezbede plasman u nokaut fazu.

Pored Arsenala, u nokaut fazu takmičenja idu i Estersund, Salcburg, Lacio, Nica, Plzen, Steaua, Zenit i Real Sosijedad.

Sve rezultate završenih duela petog kola LE pogledajte u nastavku.