Autor: Beta Beta
utorak 06.08.2019.
23:48
Izvor: Beta

Fudbaleri Rige i Helsinkija odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Helsinki je poveo već u sedmom minutu preko Tima Vajrinena, ali nije uspeo da sačuva prednost do kraja. Domaći tim je izjednačio golom Poljaka Kamila Bilinskog u 91. minutu.

Pobednik ovog dvomeča će u plej-ofu za plasman u Ligu Evropa igrati sa poraženim iz duela Crvene zvezde i Kopenhagena u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Fudbaleri Saburtala iz Tbilisija pobedili su u gostima jermenski Ararat sa 2:1, dok je Linfild istim rezultatom slavio na gostovanju Sutjesci.

Revanš mečevi trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa na programu su naredne nedelje.