LE - Kostić odmenio Jovića, Čelsi vidao rane u Malmeu, Napolijeva rutina u Švajcarskoj!

četvrtak 14.02.2019.
22:59

Dinamo iz Zagreba poveo na poluvremenu, pa izgubio u Češkoj.

EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Utakmicama druge runde Lige Evrope završen je današnji program, a u terminu od 21 odigrano je osam utakmica.

Ajntraht iz Frankfurta je remizirao u Harkovu protiv Šahtjora rezultatom 2:2. Poveli su Nemci golom Martina Hinteregera u sedmom minutu, da bi Marlos izjednačio tri minuta kasnije. Stvari su u svoje ruke potom uzeli srpski reprezentativci Luka Jović i Filp Kostić, napadač je asistirao levonogom krilu koji je rutinski savladao Pjatova u 50. minutu. Konačan rezultat postavio je Tajson u 67. minutu.

Čelsi je nakon teškog perioda savladao Malme sa 2:1, gost je poveo u 30. minutu preko Rosa Barklija, da bi prednost udvostručio Olivije Žiru u 58. minutu. Utešni pogodak za domaću ekipu delo je Andersa Kristijansena u 80. minutu susreta.

Rutinsku pobedu ostvario je Napoli u Cirihu gde je pobedio domaću ekipu sa 3:1. Lorenco Insinje i Hoze Kaljehon su pogađali u prvom poluvremenu, da bi svaku dilemu otklonio Pjotr Zjelinski u 77. minutu. Utešni pogodak za domaću ekipu dao je Kololji u 83. minutu.

Dinamo je izgubio u Plzenju sa 2:1 iako su Zagrepčani poveli u 41. minutu golom Danija Olma. Česi su potom preko dvostrukog strelca Ludeka Pernice stigli do pobede na svom terenu.

Valensija je slavila u Glazgovu protiv Seltika sa 2:0, Briž na svom terenu protiv Salcburga sa 2:1, dok je Viljareal ostvario minimalnu pobedu nad Sportingom u Lisabonu.

Ja vise Celsi i ne gledam dok ovaj sarlatan ne dobije otkaz na klupi
Ali evo vidjoh genijalnost njegova opet isplivava na povrsinu Azar i Kante ulaze pri 0-2 a Odoi je dobio cijelih 6 minuta

Rasel Krou
00:24

Sada ce licemjernim navijacima Celzija postati bitna i LE a kada su svojevremeno ispadali u grupi iz LS, tada im je to bilo nebitno jer je PL bitnija od Evrope. Obzirom da su na visokom petom mjestu u PL i da ih puni ko stigne, vjerovatno ce sada LE postati elitno takmicenje, teze od PL i LS zajedno.

Aleksandar Jovancevic
00:37

Izvini a kao nije bitno takmičenje,okolnosti su se promenule,le je druga šansa za bilo koji klub da se domogne ls,ja nisam na primer nikada smatrao to takmičenje bezvrednim i tu ima po koja fina ekipica plus možeš do ls direktno ako osvojis.Nekada nisi imao koristi od le ,a sada imas i to je sve normalno.

Ceks_FC_Chelsea
Monday, 18.02.2019
15:50

molite boga da ne osvojimo inace ako osvojimo cetvrto mesto united ostaje bez LS pa vi mislite sta je bolje

Rasel Krou
09:53

Da da da, glavna je korist od igranja LS, jer se raspadate u PL i necete biti u TOP4 a ranije vam se nije igrala LE.

GoHard
00:16

Inter i Rapid na istom nivou hahahah , welcome to seria B

foreverblue
00:09

Sari jako nejasan, na 0-2 kad je meč gotov (zapravo nije bio gotov jer je čelsi poklonio gol protivniku koji se pomirio sa porazom što je jako teško izvesti, ali to je druga priča), uvodi azara koji ne treba da igra na ovom meču, minute mu ne trebaju, može samo da se povredi, a ostavlja na klupi hadson-odoia. Na kraju je odoi koji je trebao da igra ceo meč po meni, odigrao 10 minuta, jednom je ušao u dribling i izbacio dvojicu. Takođe ne znam zašto je uvodio kantea, a empadu nije dobio ni minut (štaviše, doputovao je i nije bio ni na klupi). Proćemo mi dalje, ali moglo je ovo bolje.

Sveznalac-NoviProfil
01:18

Ma on bre nije normalan. Sve sto si reko slazem se ali isto bi dodao ako ovo nije dokaz da Luiz mora na klupu onda ne znam sta je.

14:04

Pa posle samo podrzavajte Sarija uz price kako on zna bolje od nas,lik nema pojma sta radi a Odoi je dobio cijelih 6 minuta,kako ga nije sramota da zeli u Bajern :D ja sam mislio da ce nakon svega igrati jer to realno zasluzuje ali sada ga skroz razumijem ako zeli da ide

IIIPlava Horda GGMU?
00:08

Ne kontam ponekad Sarija sa odabirom igraca i dokle ce Luiz imati kredita da pravi gluposti. Wilijanu oduzeti izvodjenje kornera, sramoti se lik.

00:05

frankfurt će da prođe vise manje sve očekivano osim seltika koji me moram priznat malo razočaro

BojanMC
14:07

Nikakvo razocaranje to nije, klubovi sa ostrva koji nisu toliko finansijski mocni nemaju nikakve sanse protiv klubova sa kontinenta zbog stila igre. Tako npr everton gubi od Atalante 5:0, west hem od Astre Djurdju dva puta ispada itd. Uspeh ostvaraju samo oni koji besomucno kupuju i ulazu i dovode strane trenere da im promene filozofiju igre. NI jedan bogat klub na ostrvu nema Britanca trenera.