LE (grupe J, K i L) - Mančester se provlači, ali je na deobi prvog mesta sa Partizanom!

EPA-EFE/Gerrit van Keulen

Grupa J

Basakšehir - Menhengladbah 1:1
Volfsberger - Roma 1:1

Basakšehir i Borusija iz Menhengladbaha su odigrali jednu zanimljivu utakmicu, bilo je šansi na obe strane, a domaćin je stigao do prednosti i to u 55. minutu utakmice.

Strelac je bio Višća na asistenciju Krivelija. Ipak, gosti stižu do izjednačenja u 1. minutu nadoknade pošto je Herman postigao gol.

U duelu Volfsbergera iz Austrije i Rome bilo je nerešeno. Roma je stigla do prednosti golom Spinacole u 27. minutu, a izjednačio je Lindl u 51. minutu meča.

Nemanja Rnić je igrao 90 minuta za domaće, za goste Kolarov na klupi.

Grupa K

Braga - Slovan Bratislava 2:2
Bešiktaš - Vulverhempton 0:1

Braga i Slovan su ostali na deobi prvog mesta pošto su večeras remizirali - 2:2.

Viana je doveo domaće u prednost u 31. minutu, ali je Šporar uspeo da izjednači u 4. minutu nadoknade prvog poluvremena.

U 63. minutu domaći stižu do nove prednosti i to preko Galena, ali Slovan uspeva da ostane nepobeđen autogolom Viane.

U drugom duel golova nije bilo u duelu Bešiktaša i Vulverhemptona sve do samog kraja kada smo videli jedini i to u mreži domaćina. Boli je bio strelac jedinog gola i to u 3. minutu nadoknade. Ljajić je bio starter u timu Bešiktaša.

Grupa L

AZ Alkmar - Mančester junajted 0:0
Astana - Partizan 1:2

U duelu Alkmara i Mančester junajteda golova nije bilo. Domaći iz Holandije su bili bolji rival u prvom poluvremenu, i u drugom su krenuli bolje od gostiju koji su igrali u izmenjenom sastavu i moramo istaći da su igrači AZ Alkmara možda i zaslužili pobedu.

Ipak, golova nije bilo, pa je Partizan sada prvi na tabeli ove grupe zajedno sa Mančester junajtedom.

Podatak da Mančester junajted nije uputio udarac u okvir golavam dovoljno govori o igri ovog tima.