Grupa G

Lester - Braga 4:0
Zorja - AEK 1:4

"Lisice" su maksimalne posle prva tri kola.

Večeras je pala Braga na "King Pauer" stadionu. Rodžersovi momci su slavili sa ubedljivih 3:0, golove su postigli Ihenačo u dva navrata i jedan Denis Praet.

Medison je asistirao svom napadaču u 21. minutu da bi Nigerijac već u 48. minutu povećao na 2:0 posle dodavanja Undera. Ihenačo se upisuje kao i asistent, Praet overava novu pobedu trećim golom Lestera u 67. minutu.

Konačnih 4:0 postavlja Džejms Medison u 78. minutu.
AEK je stigao do svoje prve pobede u grupi, savladana je ukrajinska Zorja sa 4:1 .

Strelci za goste su bili Tanković u sedmom i Mantalos u 34. minutu. Livaja je u 54. minutu pogodio za 3:0, Kočergin smanjuje na 3:1, ali gotovo ekspresno Livaja vraća razliku od tri gola. Hrvatski internacionalac overava pobedu u 81. minutu.

Grupa H

Milan - Lil 0:3
Seltik - Sparta Prag 1:4

"Rosoneri" su doživeli prvo poraz u tekućoj sezoni.

U Lili je blistao 23-godišnji Jusuf Jaziči koji je postigao het-trik.

Turčin je prvo pogodio iz penala u 22. minutu koji je skrivio Romanjoli. Ubrzo je zatim i Čelik imao šansu za 2:0, ali šut odlazi pored stative.

U drugom poluvremenu najbolje prilike pripadaju "dogama". Ikone asistira Jazičiju za 2:0 u 61. minutu.

Turčin ubrzo stiže i do trećeg gola na večerašnjoj utakmici, Lil ima 3:0 u 58. minutu. Rebić je ubrzo pokušao da smanji rezultat, ali bez uspeha. Ubedljiv poraz Piolijevog tima, videćemo kako će se sa tim izboriti već osmog novembra protiv Verone.

Seltik je, kao i Milan, protiv sebe imao het-trik heroja.

Česi su slavili protiv Škota zahvaljujući raspoloženom Julisu koji je postizao golove u 26, 45 i 77. minutu.

Gol utehe za šampiona Škotske postigao je Grifits u 65. minutu.

Krejci postavlja konačnih 4:1 za goste iz Praga u nadoknadi vremena.

Grupa I

Viljareal - Makabi Tel Aviv 4:0
Sivaspor - Karabag 2:0

"Žuta podmornica" je krenula svoj meč kasnije, tek u 22:10 zbog obilnih padavina i lošeg stanja terena na "Keramici".

Španci su i pored kašnjenja bili i više nego ubedljivi, Izraelci su napustili "Keramiku" sa četiri gola u svojoj mreži. Dvostruki strelac je bio Baka, dok su golove postigli i Baenja i Ninjo u drugom delu igre.

U ranijem terminu Sivaspor je slavio sa 2:0 protiv Karabaga.