LE - Arsenal se obrukao u Belorusiji, Inter može i bez Ikardija, goleada u Renu!

• Autor: Ivan Cvetković

• 14. februar 2019.

• 20:53

Puno interesantnih rezultata u Ligi Evrope večeras.

U terminu od 18.55 večeras je odigrano osam utakmica druge runde takmičenja u Ligi Evrope.

Najveće iznenađenje videli smo u Belorusiji gde je BATE Borisov uspeo da savlada Arsenal rezultatom 1:0. Čovek odluke bio je Stanislav Dragun u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Inter je u gostima ostvario minimalnu pobedu nad Rapidom u Beču i bez doskorašnjeg kapitena Maura Ikardija. Upravo je njegova zamena Lautaro Martinez postigao odlučujući pogodak u 39. minutu sa penala.

Istim rezultatom Sevilja je trijumfovala u Rimu nad Lacijom koji je bio lišen usluga Sergeja Milinkovića Savića. Prednost Špancima doneo je Visam Ben Jeder golom u 22. minutu meča.

Benfika je u Turskoj slavila protiv Galatasaraja sa 2:1, pobedu Portugalcima doneli su Salvio i Haris Seferović, dok je takvu kakvu nadu pred revanš domaćinu doneo Kristijan Lujindama.

Najuzbudljivije je bilo u Renu gde je domaćin nakon brojnih preokreta odigrao nerešeno 3:3 sa Betisom, a sličnu goleadu videli smo i u Pireju gde je Olimpijakos remizirao sa Dinamom iz Kijeva rezultatom 2:2.

Golova nije bilo u duelu Krasnodara i Leverkuzena, odnosno Slavije iz Praga i Genka.