Lazar Marković već pogađa

• Autor: Đorđe Đokić

• 16. jul 2013.

• 21:42

Benfika nastavlja sa uigravanjem za narednu sezonu, a Srbi su ponovo na listi strelaca. Danas je u centru pažnje bio Lazar Marković sa 2 gola u pobedi protiv Siona.

Benfika je večeras nastavila sa odigravanjem prijateljskih utakmica.

Ponovo su Srbi bili odlični, a u prvom planu je ovog puta bio Lazar Marković, koji je postigao 2 gola za svoj novi klub i pokazao kakvog igrača je Benfika dobila ovog leta.

Od početka su na terenu bili Matić i Đuričić, koji je imao jednu izglednu priliku.

U drugom poluvremenu, Lazar Marković je zamenio upravo Đuričića već u svlačionici, a nešto kasnije na teren su istrčali i Sulejmani i Stefan Mitrović.

Lima je doveo Benfiku u vođstvo od 1:0, nakon što je prvo promašio penal, a zatim je na scenu stupio Markec. Prvo je u 59. minutu odlično iskoristio asistenciju Sulejmanija, a zatim 10 minuta kasnije iz solo prodora doveo Benfiku u prednost od 3:0.

Do kraja je Sion smanjio na 3:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.