utorak 17.09.2019.
22:38

Užasan start bivšeg igrača Arsenala.

FACUNDO ARRIZABALAGA

Večeras je započela i nova sezona najboljeg takmičenja u Evropi, Liga šampiona se vratila. Na "Stamford Bridžu" gostuje Valensija, na poluvremenu je rezultat bio 0:0. Međutim, "plavci" već brinu za naredni meč i zdrastveni bilten jednog od ponajboljih ove sezone.

Mejson Maunt je morao da napusti meč sa "slepim miševima" posle samo petnaestak minuta. Dete "plavaca" je bio meta nepažnje Fransisa Kokelana koji je veoma agresivno išao na mladog fudbalera. Maunt se pridigao posle starta, ali je ubrzo mora da napusti meč.

Ostaje da se sačeka zvanično saopštenje kluba iz Londona, narednog vikenda je derbi sa Liverpulom. Bila bi velika šteta da strelac tri gola u Premijer ligi propusti gostovanje Liverpula.