petak 03.08.2018.
23:27

Legendarni fudbaler ostvario je pobedu na svom debiju kao menadžer.

Beta/Yui Mok/PA via AP

Frenk Lampard sigurno nije mogao da zamisli luđi početak trenerske karijere od ovog pošto je na klupi Derbija startovao pobedom nad Ridingom u gostima sa 2:1.

U prvom poluvremenu videli smo zatvorenu utakmicu, ali je zato vredelo čekati drugi deo meča.

Nije krenulo dobro po Lampsa pošto su domaćini poveli u 52. minutu meča kada je strelac bio Bodvarson.

Ipak, samo osam minuta kasnije usledilo je izjednačenje pošto je Maunt matirao čuvara mreže protivničke ekipe sa distance.

Prava ludnica usledila je u 94. minutu meča kada je Lorens pogodio glavom za veliko slavlje "Ovnova".

Nema šta, otvaranje Čempionšipa najavljuje veliku borbu i sjajne utakmice u, po mnogima, najboljoj drugoj ligi na svetu.