Lamin Dijara presudio Feneru!

• 29. oktobar 2012.

• 22:07

Ljubimac navijača Partizana postigao dva gola za ekipu Antalije u trijumfu na gostovanju favorizovanom Fenerbahčeu!

Lamin Dijara junak je velike pobede ekipe Antalije na gostovanju ekipi Fenerbahčea rezultatom 3:1!

Doskorašnji napadač Partizana postigao je prva dva gola za svoj tim, u 41. pa u 45. minutu za vođstvo gostiju od 2:0.

Musa Sou je početkom drugog poluvremena smanjio na 2:1, a sve nade domaćina u preokret ugasio je Baris u 80. minutu meča. Miloš Krasić je u domaćem timu bio u startnoj postavi, a zamenjen je u 67. minutu.

Antalija je najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg toka šampionata i sada ponovo deli prvo mesto sa ekipom Galatasaraja, koja je u subotu deklasirala Kajzeri, Roberta Prosinečkog.