LaLiga: Levante za četiri minuta do boda u Korunji

subota 27.01.2018.
15:12

Fudbaleri Deportiva i Levantea sastali su se na "Riazoru" u okviru 21. kola španske La Lige.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Deportivo je na svom stadionu dočekao ekipu iz Valensije, na kraju nije bilo pobednika, utakmica je okončana rezultatom 2:2 (2:0).

Dobro je počelo po domaćina, Adrijan je na asistenciju Lukasa Pereza doveo Deportivo u vođstvo, igrao se 19. minut.

Ipak, samo 15 minuta kasnije, drugi žuti karton zbog udarca laktom dobija Brohes, te su domaći fudbaleri ostali sa desetoricom na terenu.

Igrao se 45. minut, kada je Rumun Andone, uprkos brojčanoj inferiornosti povisio prednost Deportiva.

Dugo je taj rezultat bio na snazi, a onda je u samo četiri minuta sve palo u vodu za domaće fudbalere.

Najpre je Ivi poravnao rezultat u 80. minutu na asisteniju Bardija, da bi samo četiri minuta kasnije, istom fudbaleru asistrirao Morales za 2:2.

To je bio i konačan rezultat ovog susreta, Levante je 16. na tabeli sa 19 bodova, Deportivo prvi ispod crte sa dva boda manje.