LaLiga: Bilbao se izvukao protiv Madriđana, susret obeležila tri jedanaesterca

petak 19.01.2018.
23:44

Na premijeri 20. kola španskog šampionata, Hetafe je ugostio Atletik Bilbao, susret je okončan bez pobednika.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Fudbaleri Hetafea su u potpunosi nadigrali goste iz Baskije, ali su na kraju morali da se zadovolje bodom, bilo je 2:2 (1:1) na "Alfonso Perezu".

Poveli su gosti preko Injakija Vilijamsa u 13. minutu, da bi samo osam minuta kasnije domaći fudbaleri poravnali rezultat, strelac je bio Molina, sa bele tačke.

U nastavku novi penal, ovoga puta za goste, Raul Garsija je preuzeo odgovornost i bio precizan sa kreča.

Samo tri minuta kasnije i treći penal na susretu, Hetafe je ponovo sa bele tačke dobio priliku da izjednači, ali je Molina ovoga puta prebacio čitav gol gostiju.

Ipak, domaći sastav uspeva da dođe do izjednačenja, strelac je u 74. minutu bio Anhel, na asistenciju Portilja.

Do kraja nije bilo golova, Hetafe nakon ovog susreta na visokom sedmom mestu sa 27 bodova, dok je Atletik Bilbao 10. sa bodom manje.