subota 23.11.2019.
20:25

Šesnaest golova Lajpciga u tri poslednje prvenstvene utakmice...

EPA-EFE/FILIP SINGER

Posle 8:0 protiv Majnca i 4:2 protiv Herte u Berlinu, ekipa Lajpciga nastavila je i posle prvenstvene pauze sa ubedljivim pobedama u Bundesligi.

Lajpcig je večeras na svom terenu savladao ekipu Kelna sa 4:1 i ponovo se vratio u sam vrh tabele, na bod iza vodećeg Menhengladbaha.

Sve je rešeno veću prvom poluvremenu, kada su domaći postigli tri gola. Seriju je započeo Verner u 22. minutu, a deset minuta kasnije domaći su iznudili jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Forsberg.

Da u nastavku ne bude nikakvih dilema, pobrinuo se Laimer, svojim golom u 37. minutu, mada je mada je Keln uzvratio dva minuta kasnije golom Cičosa- 3:1

Na četvrti gol se čekalo do 79. minuta, kada je Forsberg postiggao svoj drugi gol i postavio konačan rezultat ovog meča.

Izveštaj sa ostalih popodnevnih mečeva 12. kola Bundeslige možete pročitati OVDE.