nedelja 17.12.2017.
22:39

Sezona iz snova!

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Fudbaleri Lacija remizirali su u Bergamu sa ekipom Atalante rezultatom 3:3 (2:2), a meč je obeležio srpski reprezentativac.

Sergej Milinković-Savić je odigrao još jedan fenomenalan meč, postigao je dva pogotka i vratio svoj tim u život.

Atalanta je brzo došla do dva gola prednosti preko Kaldare u 19. i Iličića u 22. minutu, ali je onda na scenu stupio srpski reprezentativac.

Sergej je u 27. minutu sa ivice šesnaesterca pogodio prvi ugao, a lopta je od stative završila u mreži.  Samo osam minuta kasnije, Sergej je postigao drugi pogodak na meču sa gotovo istog mesta  u isti ugao i nastavio svoju sezonu iz snova.

Sergeju je sada došao do pet golova u Seriji A i sedam u ovoj sezoni u svim takmičenjima, njegove pogotke pogledajte OVDE.

Atalanta je u drugom poluvremenu ponovo došla u vođstvo, i opet je strelac Iličić, ovaj put je u 50. minutu pogodio iz penala.

Lacijali se nisu predavali, a u 79. minutu Luis Alberto je iskoristio asistenciju Saiseda i pogodio za 3:3, što se ispostavilo i kao konačni rezultat.