19:32

Rimljani nisu uspeli da pobedom okončaju pripreme za novu sezonu.

Beta/AP Photo/Gregorio Borgia

Narednog vikenda počinje sezona u italijanskoj Seriji A, a rimski Lacio je generalnu probu imao večeras protiv ekipe Dortmunda.

Nemci su ovaj meč dobili sa 1:0, a gol odluke postignut je već u šestom minutu, kada je Marko Rojs šutirao sa oko 14 metara, lopta je na putu ka mreži pogodila jednog igrača ''Nebesko plavih'' i prevarila golmana Strakošu - 1:0.

Taj gol možete da pogledate OVDE.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, o čijem se potencijalnom transferu ovog leta i previše pisalo širom Evrope, danas je bio u startnoj postavi Lacija, odigrao je 85 minuta, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz.

U drugom poluvremenu je nastupio i Dušan Basta, koji je u 75. minutu zamenio hrvatskog reprezentativca Badelja.