nedelja 26.11.2017.
20:02

Fiorentina nosi bod sa 'Olimpika' zahvaljujući penalu iz 93. minuta.

EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Lacio je propustio lepu priliku da se vrati na pobednički kolosek posle poraza u gradskom derbiju od Rome u prošlom kolu, pošto je danas osvojio samo bod protiv Fiorentine pred svojom publikom.

'Orlovi' su imali prednost od 25. minuta utakmice, kada je Štefan De Fraj glavom zatresao mrežu Toskanaca posle odličnog prekida Luisa Alberta, ali nisu uspeli da je sačuvaju do kraja.

Fiorentina je izborila penal u 93. minutu meča, Babakar ga je pretvorio u gol za konačnih 1:1 i doneo bod 'Ljubičastima'.

Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacijale i zaradio žuti karton, Dušan Basta je dobio šansu u poslednjih 15-ak minuta, ušao je sa klupe umesto Crnogorca Marušića.

Na drugoj strani, Milenković je utamicu odgledao sa klupe gostiju.

Današnji program u Seriji A završava se duelom između Juventusa i Krotonea, a više o utakmicama odigranim popodne čitajte OVDE.