Lacio OPET nije pobedio!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 14. decembar 2015.

• 22:38

Od 25. oktobra lacio ne zna za pobedu, danas su ga od pobede delile sekunde protiv možda i ekipe koja je u najslabijoj formi, ali...

U Seriji A Lacio i Sampdorija nisu znali za pobedu još od 25. oktobra, čekali su je danas na Olimpiku, a nisu je dočekali ni danas.

Mirisalo je da će se meč završiti rezultatom 0:0, ali je Alesandro Matri samo nekoliko minuta nakon što je ušao u igru uspeo da dovede lacio u vođstvo, da bi u poslednjim sekundama izjednačio Zukanović.

Sampdorija je mogla prva do vođstva preko Bareta koji je promašio zicer u petercu domaćih, a nakon toga Lacio preuzima konce igre u svoje ruke.

Nisu imali dobre prilike, ali su držali loptu usvom posedu, da bi radovanje usledilo u 78. minutu kada je Matri na asistenciju Radua uspeo da pogodi mrežu za 1:0 i da tako dovede Lacio u prednost.

Ipak, nakon slobodnog udarca u poslednjim sekundama meča Zukanović je pogodio mrežu Beriše, a valja napomenuti da je lopta nekog zakačila na putu ka golu.

Basta nije bio ni na klupi, Sergej je meč presedeo na klupi, dok je Đorđević odigrao ceo meč.