Lacio opet na ''koti 3''

• 25. februar 2013.

• 23:06

Poslednja utakmica 26. kola Serije A odigrana je na ''Olimpiku'' u Rimu, gde je Lacio ostvario očekivanu pobedu nad Peskarom i vratio se na treće mesto na tabeli.

Lacio je uspeo da zaustavi blagi pad na tabeli Serije A, pošto je posle tri poraza u poslednja četiri meča, uspeo da trijumfuje u duelu sa ekipom Peskare.

Meč je završen rezultatom 2:0 za Rimljane, a sve je praktično bilo rešeno u prvom poluvremenu.

Stefan Radu je u 29. minutu na asistenciju Lulića doveo Lacio u vođstvo, da bi samo šest minuta kasnije upravo Lulić duplirao prednost i postavio konačnih 2:0. (Golovi OVDE)

U nastavku meča gosti nisu uspeli da adekvatno odgovore, pa su ''nebesko plavi'' zadržali dva gola prednosti.

Lacio se ovim trijumfom vratio na treće mesto na tabeli, sa 47 bodova, dva više od Milana i tri od Intera.

Podsetimo, u ponedeljak je odigran i meč u Udinama, gde su domaći Udineze i Napoli igrali bez golova.