nedelja 29.10.2017.
14:23

Rimljani vezali i šestu pobedu u prvenstvu.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima ekipu Beneventa rezultatom 5:1 (3:0) u 11. kolu Serije A.

I na ovom meču istakao se naš Sergej Milnković-Savić koji je zabeležio asistenciju kod drugog gola.

Lacio je poveo golom Bastosa u četvrtom minutu, a već u 13. Sergej je spojio Imobilea sa golom za 2:0.

Kada je u 24. Marušić iskoristio asistenciju Imobilea za 3:0 bilo je jasno da je ovde sve završeno.

Domaći su uspeli da postignu počasni pogodak u 55. minutu preko Lazara, a onda je usledio novi šou Rimljana.

U 76. minutu Parolo pogađa za 4:1, da bi u 87. Nani postavio konačnih 5:1.

Sergej Milinković-Savić je na terenu proveo manje od sata igre, pošto je Simone Inzagi odlučio da ga zameni u 56. minutu, kada je ušao Džordan Lukaku.

Lacio je ostao četvrti na tabeli sa 25 bodova, tri manje od lidera Napolija koji kasnije dočekuje Sasuolo, dok je Benevento ostao zakovan za dno tabele.

8 Komentara

gajokrusica
Sunday, 29.10.2017
18:43

Realno jedino je Benevento zalutao ove godine u seriju A, za preostala dva mesta i ispadanje konkurise 5-6 ekipa. Verona za sada slaba, Spal solidan, tvrd tim, bice nezgodan za sve pogotovo kuci, Crotone tesko gostovanje sa sve, Kalabrija je to. I ocigledno ove sezone za opstanak ce se boriti i Genoa, Sasuolo, Cagliari, mada su to sve domacinke ekipe koje je tesko dobiti na njihovom terenu. Bice zanimljivo sve u svemu, ne slazem se da treba otpisati nikog osim Beneventa. Isto tako u vrhu 5 ekipa ravnopravne za 4 mesta i LS. Liga Evrope takodje 3-4 ekipe, izuzetno zanimljiva sezona, veliki broj golova, teska gostovanja, dobra poseta. Vraca se serija A polako ali sigurno, jedino je Milan veliko razocarenje za sad, vrlo tesko da se oni mogu umesati u borbu za LS, gotovo nemoguce. nSteta ali su previse srljali i troskarili bez plana, tim se tako ne pravi, i plasim se da ce Milan biti u velikim problemima narednih godina.

Ronaldinho10
16:52

Kako mi je drago zbog njih po meni uz napoli najljepsi nogomet igraju pritom skoro pa, i da ne ulazu u odnosu na ostale momcadi tako da respect forza Lazioo!!

Che Wolfasin
16:05

Gazi Lacio kao početkom veka 😤

Stefke
15:55

Lacio se ovom pobedom izjednačio sa Napolijem i ima 28 bodova, s tim što imaju meč manje od Napolitanaca. Ispravite poslednju rečenicu u tekstu.

mi#9
15:43

Imobile u zivotnoj formi definitivno! Bice Capocanoniere na kraju sezone 100% ... dobro igra i onaj Marusic na krilu, bas je dobro odigrao i ovu i proslu utakmicu koju je igrao. Ima Lazio velikih talenata u ekipi, samo jos da kontinuitet odrze

INTERnacionalist
15:39

..mislim da od kako pratim seriju A a pratim 18-19 godina nikad slabije 3 ekipe nisu usle iz druge lige nego sto su ove godine,sto je strasno lose za ligu jer ce vec na polu sezoni prakticno da budu sa jednom nogom u seriji B...a onda moze da dodje do raznih 'mućkalica' u drugoj polovini!