Laciju tri boda, utakmica koju ćete sutra zaboraviti

• 07. februar 2019.

• 22:25

Ekipa Lacija stigla do druge uzastopne pobede.

Lacio ne odustaje od Lige šampiona, danas su stigli do četvrtog mesta, makar na kratko.

Oni su na svom terenu uz velike muke savladali Empoli, bilo je 1:0 (1:0), a jedini gol smo videli iz penala.

Lacio je ušao u utakmicu kao favorit, ali nije lako stizao do šansi. Milinkovićev gol je poništen zbog faula, a dobru odbranu je imao Provedel koji je zaustavio Koreu.

Ipak, Provedel pravi faul u 42. minutu, bila je to njegova katastrofalna greška, nije video protivničkog igrača, Lacio je stigao do penala, a siguran izvođač bio je Kaisedo za 1:0.

Sergej je imao i jedan šut početkom drugog poluvremena, njegov udarac glavom je odbranio Provedel, a samo minut kasnije je Srbin morao van terena, iako nije bio povređen.

Empoli je imao šansu, i to preko Krunića, bila je to najbolja šansa za goste.

Lacio bez nekih velikih šansi do kraja, kao i Empoli, pa u ovoj utakmici domaćin izlazi kao pobednik. Tri boda se pišu za Lacio, ovo je utakmica koja će biti brzo zaboravljena.