L1 - Šou u Renu, Gengan promašio penal za opstanak!

17:16

Neverovatan kraj utakmice gde smo dobili ime prvog putnika u Ligu 2.

twitter.com
twitter.com

Gengan imao sjajnu priliku u završnici da dođe do potpunog preokreta, ali Tiram je bio neprecizan. Ren-Gengan 1:1, gosti su overili vizu za ispadanje.

Meč je počeo odlično za domaće, stigli su do prednosti već u 15. minutu preko Ismaili Sara koji lepim lob udarcem postiže prvi gol na utakmici.

Ren je mogao da udvostruči prednost u 33. minutu, ali je gol Nijamsija poništen zbog faula.

Posle pauze je viđena totalna ofanziva gostiju koji bi se pobedom matematički i dalje nalazili u igri za ostanak u Ligi 1.

Gengan je imao i igrača više od 79. minuta kada Nijamsi dobija drugi žuti karton.
U 87. minutu gosti stižu do 1:1, velika gužva u šesnaestercu Rena, Mendi uspeva da postigne gol tek iz drugog pokušaja.

A onda, penal za Gengan. Igrao se 92. minut, međutim Tiram je veoma ležerno šutirao i golman Rena lako skida ovaj šut.

Na kraju 1:1, Ren ostaje u sredini tabele, dok su gosti i definitivno ispali u niži rang takmičenja.