L1 - Pet golova u Nantu, Pepe režirao "liverpulski" preokret!

nedelja 31.03.2019.
19:03

Nant je ugostio Lil u okviru 30. kola Lige 1.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

U Nantu viđeno pet golova i dva preokreta, na kraju ipak zadovoljniji gosti iz Lila koji su pobedili rezultatom 3:2 i već su viđeni učesnici naredne sezone Lige šampiona.

U prvom poluvremenu nismo videli pogotke, ali jesmo dominaciju Lila.

Čak je 31. minutu susreta suđen i penal gostima da bi glavni sudija ipak preinačio svoju odluku posle konsultacije sa VAR-om.

Ono što nisu uspeli da urade gosti jesu domaći, kada su za dva minuta postigli neverovatnih dva gola.

Prvo je Ejserik iskoristio penal, da bi koji trenutak kasnije napadač iz Malija Kulibali udvostručio prednost "Kanarinaca", igrao se 56. minut susreta.

Brza dva gola nisu poremetila "Doge" iz Lila koji uzvaćaju sa neverovatnih tri gola u roku od šest minuta.

Prvo je rezervista Leao prepolovio prednost domaćina u 63. minutu da bi Nikola Pepe sigurnom realizacijom najstrože kazne četiri minuta kasnije doneo izjednačenje.

"Kanarinci" su propustili odličnu priliku da izjednače u 82. minutu, Ejserik je ovog puta promašio penal.