L1 - Monako prosuo dva gola prednosti, nastavljena serija crvenih kartona!

nedelja 25.08.2019.
16:58

"Kneževi" bez ukusa pobede i u trećem kolu francuske Lige 1.

EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Poveo je Monako golovima svojih letošnjih pojačanja, ali je još jednom plaćena cena zbog nediscipline i trećeg crvenog kartona na trećoj utakmici zaredom u Ligi 1. Monako - Nim 2:2.

Leonardo Žardim je odmah u prvoj postavi svog tima integrisao dva najveća letnja pojačanja, Slimanija i Ben Jedera što je dvojac znao da iskoristi.

Prvo je Alžirac golom u 39. minutu doneo prednost domaćem timu na "Luj II" stadionu da bi se u listu strelaca ubrzo upisao i novopridošlica iz Sevilje, Visam Ben Jeder u nadoknadi prvog poluvremena.

Ipak, ni na ovoj utakmici "kneževi" nisu uspeli da završe meč sa jedanaest igrača pošto je u 56. minutu isključen Žemerson zbog neopreznog starta.

Ovo su gosti iz Nima znali da iskoriste prednost igrača više pošto su samo petnaestak minuta kasnije preko Filopotoa uspeli da prepolove prednost domaćina.

Veliko izjednačenje Nimu donosi Denkej golom u 82. minutu posle brzog kontranapada.